OPTOCHT 2007 Knöllekes en Knollinnekes. 8 We hebben weer wat zekerheden in dit verhaal en wel het volgende er is een nieuwe Prins, Martin Peeters of te wel Martin de eerste Ook is er een nieuwe jeugdprins Stefan Claessen een nieuwe jeugdvorst (Koen Smedts) en een nieuwe jeugdnar (Rene de Bruyn) Proficiat; hopelijk komt er voor jullie een mooie tijd, een mooie tijd waar dan ook een mooie optocht bij hoort op een mooie wagen maar dat kan met een eigen Leunse wagenbouw ploeg alleen maar goed komen. In het vorige optocht nieuws vertelde ik dat we wachten op de eerste aanmelding maar die bleek reeds binnen (klein communie)(catie) foutje van de commissie. Noeêit thuus gaf zich als eerste op voor wat voor hen de laatste optocht gaat worden (voor de niet weter zij stoppen er mee na 22 jaar) en wat zeg ik dan jammer jammer jammer,drie keer jammer maar helaas. Nou heeft de commissie echter een voorstel bedacht als de jongens van NoeeTt thuus nou is elk jaar op carnavals zondag een reünie houden van 14.11 uur begin van de optocht tot de late uurtjes ja ,ja,ja,wie weet, wie weet, wie weet. Dus mensen wij denken dat na zo een voorstelde instrumenten van de joekskapel voorlopig nog niet te koop zijn. Ook de jury is weer benaderd en, ook zij hebben weer hun medewerking toegezegd ondanks dat ze door deze zware taak er elk jaar een paar grijze haren bij krijgen. Jury leden voor straks veel wijsheid. Voor mensen die ergens aan werken voor de optocht vooral een wagen denk aan alles houd vooral rekening met het weer zoals wind,regen misschien wel sneeuw hagel of vorst wat we natuurlijk niet hopen. Bouw veilig; sluit twijfel gevallen uit. Knollekes en Knollinnekes aan alles komt een eind zo ook aan dit verhaal rest mij te vertellen aan die gene die werken aan een creatie voor de optocht veel voor pret en heel veel sucses tot het volgende nieuws. De optochtcommissie, G.Keijsers. W.Thoone. H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 9