Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Misrooster Kerstmis 2006 Ter informatie volgt hieronder een overzicht van de H. Missen met de kerstdagen in ons cluster. 23 dec. Leunen 19.OOu Kerstavond zondag 24 dec 1 e Kerstdag maandag 25 dec. 2e Kerstdag dinsdag 26 dec. 17.30u Gezinsmis 22.OOu Nachtmis 09.30u 09.30U Hoogmis Veulen Heide 18.00u (1) 18.30U Gezinsmis (2) 19.00u Gezinsmis 11 .OOu (1) (2) Liturgie van de 4e zondag van de Advent Deze Mis wordt opgedragen door pater Slangen Gezinsmissen De werkgroep Gezinsmissen nodigt eenieder uit de gezinsmis op kerstavond in zijn of haar paroche bij te wonen. Harmonie van harte welkom. In Leunen zal het van St. Catharina de Mis opluisteren (men begeleidt tevens de volkszang). Heide verzorgen de beide kerkkoren de viering. In Veulen zal het vaste koor de Mis opluisteren. Ziekencommunie (herhaling) Traditiegetrouw wordt voor Kerstmis een extra "ronde" gehouden en wel op zaterdagochtend 23 december 2006 (vanaf 09.30u). Zij die niet naar de kerk kunnen komen vanwege een ziekte dan Wel handicap en/of ouderdom kunnen dit aan pastoor Muller telefonisch doorgeven, s.v.p voor vrijdag 22 december. Men kan hem het beste bellen tussen 17.00 en 18.00u. Bezichtigen kerststal Leunen Op 1 e en 2e kerstdag kan men ook buiten de kerkdiensten om de kerststal in de kerk van Leunen bezichtigen. Dit is op beide 16.30U. Dank van 14.OOu tot de drie kerkbesturen alle vrijwilligers danken, die het nodige werk hebben verricht voor en achter de schermen ten behoeve van de "aankleding" van de betreffende kerken alsmede de verzorging van de vieringen. Kerstmis: ook v jou. Op de grens van licht en duister tussen zorgen en verdriet kwam Hij zonder glans en luister met een ster in het verschiet. Troost en liefde van de Vader Pastoor C. Müller kwamen tot ons in een Kind en geen mens staat ons ooit nader dan de Zoon door God bemind. Steeds weer tussen licht en duister horen mensen groot en klein door de wind het zacht gefluister: ook voor jou zal ik er zijn.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 5