I K—W 23 Hallo dansliefhebbers Veulen en omstreken. Wie van jullie wil graag en heeft zin om dansen te leren en heeft geen zin om verder te gaan dan 't Veulen. Dan is hier je kans!! Ik wil jullie wel dansen leren, althans proberen, in de Hoefslag op vrijdagavond van 20.30 tot 21.30 uur. Gewoon dansen. Opgeven kan bij mij (Toos) tel. 58 66 86 vanaf 18 jaar tot ieder die graag dansen wil leren. Voor de kosten hoefje het niet te laten. Gewoon doen dansen is leuk voor iedereen. MEDEDELINGEN - KERKBESTUUR -VEULEN Zoals we eerder vermelden dat er veel aan het kerkhof gebeuren moest zijn ze buiten verwachting alver gevorderd. Van het goede weer heeft men zoveel als mogelijk was geprofiteerd. Er is een vaste kern groep die er veel tij d in heeft gestoken. Met de kerkhofgroep en enkele vrij willigers waar een beroep op werd gedaan waren bereid te helpen om de zware klus te klaren. Daar zijn we als kerkbestuur heel dankbaar voor, met zo,n goede samenwerking, onderleiding van Jan Fleurkens en Piet Leijssen. En belangstelling was er ook, vele kwamen een kijkje nemen hoe ver ze waren en hoe het zou worden. Want het geheel is anders geworden door het verplaatsen van de naamplaatjes. Dit j aar zult u geen kruisen hoeve schoon te maken want alle kruisen zijn gewassen bijgewerkt en opnieuw geverfd. Het grote kruis krijgt later een opknapbeurt. Deze week komen ze klaar met de herplaatsing van de kruisen en de afwerking van de graven van uw dierbare overledenen. Iedereen kan het graf van zijn dierbare vanaf nu weer klaar maken voor Allerzielen Wilt u er nog aandenken de grote heesters weg te halen zodat namen goed leesbaar zijn. Voor deze extra gemaakte kosten op het kerkhof zal er in de vieringen van Allerheiligen en Allerzielen een speciale collecte gehouden worden voor het onderhoud van het kerkhof. Aan allen die mee geholpen hebben heel heel hartelijk bedankt. Sec. M. Geurts.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 24