2 Kroniek parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Pinksteren Komend weekend - 3/4 juni - vieren we het Hoogfeest van Pinksteren, waarop we gedenken hoe na Hemelvaart de H. Geest werd uitgestort over de apostelen. Maandag 5 juni (2e Pinksterdag) is er eveneens een H. Mis in Leunen en wel om 09.30u. Inzegening kruis in Heide In verband met de plechtige inzegening van een kruis in Heide a.s. zaterdag 3 juni zal die dag een wisseling van Missen plaatsvinden. De Mis in Veulen is dan niet om 19.15u. maar om 18.00u. De H. Mis in Heide vindt zaterdag plaats om 19.30u. Deze wordt opgedragen door onze hulpbisschop, Mgr. E. de Jong. Aansluitend zal hij ook het kruis aan de Heidseschoolweg inzegenen. Collecte vanwege Week voor de Nederlandse Missionaris (27 mei t m 5 juni). Nederlandse missionarissen en missionaire werkers werken in arme landen. Zij geven mensen hoop en bemoediging. Daarmee zijn zij ook voor de katholieke geloofsgemeenschap een teken van hoop. De Week Nederlandse Missionaris ondersteunt Nederlandse missionarissen met een financiële bijdrage aan hun verlof in Nederland, cursussen, lectuur, verzekeringen en pastorale benodigdheden. Ook stelt ze missionaire werkers in staat zich in te zetten voor mensen in arme landen, waarmee ze in de voetsporen van de missionarissen treden. Deze bevlogen mensen met een missie werken uit naam van onze katholieke geloofsgemeenschap en vragen ons hen financieel te ondersteunen. In verband met deze "week" zal tijdens het Pinksterweekend na afloop van iedere Mis een kerkdeurcollecte gehouden worden. Meer informatie kan men vinden op de volgende 2 websites: cmc@cmc.nu. www.cmc.nu Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 3