I .1 Nieuws van uw Dorpsraad 26 Tijdens de algemene jaarvergadering van de Dorpsraad kwam ook de Venrayse dorpensite op internet aan de orde .Een opmerking was dat de Veulense site bestond uit veel oud 'nieuws'. Hierin kan verbetering gebracht worden door o. a. verenigingsnieuws aan onze webmaster door te geven. Onze webmaster is Joost de Wit, Brugpas 29. Hij heeft een nieuw E-mailadres: jdewit@xs4all.nl Ter gelegenheid van de opening van de nieuwe 'Hoefslag' heeft Bertha van Kempen-Groetelaars een prachtig fotoboek gemaakt. Dit boek, dat foto's bevat van alle Veulense woningen en gebouwen en waaraan zij heel veel werk besteed, heeft zij spontaan aangeboden aan de Veulense gemeenschap. Dit boek lag voor iedereen ter inzage in 'De Hoefslag'. Juist, lag ter Inzage, want het is weg. Het is niet de bedoeling dat het boek zomaar mee naar huis genomen wordt om het thuis te bekijken. Het is een waardevol boek, geschonken aan de gemeenschap en dit moet ook voor die gemeenschap beschikbaar blijven. Heeft iemand het boek thuis of weet iemand waar het is, zorg dat het weer in 'De Hoefslag' terugkomt en daar blijft. Dat is wat Bertha voor ogen had toen ze het boek aan 'De Hoefslag' schonk. Beste inwoners van Veulen G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen ■nu Wij kunnen de gezamenlijke collecte een Hieronder volgt de opbrengst voor de verschillende fondsen noemen! Reumafonds Hartstichting Astmafonds Rode Kruis 252,24 285,49 €234,01 225,24 Lourdes 174,79 KWF Beatrix Fonds Nierstichting Verstandelijk gehandicapten T otaal 335,99 242 236,76 244 Allemaal hartelijk dank voor uw Namens de coördinatoren van de collectes en de

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 26