2 K _uuen~ Veulen-Heide Düiü vieringen Eerste H. Communie en H. Vormsel Na de kerstvakantie zijn op vele scholen de lessen begonnen als voorbereiding op de Eerste H.Communie en het H.Vormsel. Met betrekking tot de cluster Leunen-Veulen-Heide waren door kapelaan van Dijck terzake afspraken gemaakt voor wat het betreft de vieringen in het schooljaar 2005 2006. Inmiddels hebben de ouderavonden plaatsgevonden en volgt hieronder ter informatie een overzicht van relevante data. Communievieringen ïn Leunen vindt de viering van de Eerste H. Communie dit jaar plaats op donderdag 25 mei 2006 (Hemelvaart) en wel om ll.OOu. In Heide vindt de viering van de Eerste H. Communie dit jaar plaats op zondag 14 mei 2006 en wel om ll.OOu. Aangezien in Veulen beide vieringen eens in de twee jaar plaatsvinden (vanwege de combinatieklassen) zal dit schooljaar in Veulen noch een communieviering, noch een vormselviering plaatsvinden. Vormselvieringen Dit schooljaar vindt alleen in Leunen een vormselviering plaats en wel op zaterdag 22 april 2006 om 18.00u. Vormheer voor het dekenaat Venray is dit schooljaar Mgr. E. de Jong, hulpbisschop van Roermond. Heide heeft dit jaar geen vormselviering. Basisschool De Hommel Aangezien pastoor Müller in het dekenaat diverse hand-en spandiensten verricht, zal hij (net als zijn voorganger kapelaan van Dijck) de betreffende leerlingen van groep 4 en 8 van basisschool De Hommel in Venray voorbereiden op respectievelijk de Eerste H. Communie en het H. Vormsel. De Eerste H. Communie voor de communicanten van BS De Hommel (en andere scholen in het Venrayse) vindt plaats op zondag 23 april 2006 in de Paterskerk. De Vormselviering voor de betreffende kinderen van BS De Hommel (en andere scholen in het Venrayse) vindt plaats op zondag 18 juni 2006 in de Paterskerk. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 3