Nieuwbouw Hoefslag 22 Nu het nieuwe gebouw al meer dan een maand in gebruik is en de algemene dorps-euforie weer tot normale waarden is teruggekeerd, wordt het langzaamaan tij d om de balans op te maken. De gordijnen zijn inmiddels opgehangen en de computertafel is gemonteerd. Enkele klusjes moeten nog geklaard worden maar voor het einde van het jaar is alles op orde. Ondanks de gebruikelijke kleine aanloopproblemen wordt de nieuwe 'Hoefslag' door alle gebruikers geprezen om zijn gezellige uitstraling en comfort. Heel wat slechter is het gesteld met de oude 'Hoefslag'. Daar zijn we blijkbaar helemaal op uitgekeken. De inboedel die tijdens de vlooienmarkt geveild werd bracht bijna niets op. Het hoogste bod werd uitgebracht op de houten plank met de naam 4 De hoefslag' erop die al de jaren boven de ingang had gehangen. Deze bracht 16,- op en dat was meer dan de hele inboedel samen. Op woensdag 7 december zal er begonnen worden met de sloop van dit houten gebouw. Als een laatste eerbetoon aan dit gebouw dat ons toch ruim 23 jaren dienstbaar was, volgt hier het lofdicht van Erna Jacobs-Burgers, voorzitster van Vrouwen Samen Sterk, voorgedragen tijdens hun laatste vergadering in dit gebouw: Ode aan de oude 'Hoefslag Je kjvam in 1982 midden tussen ons te staan, ve(e dagen kwamen we Bij jou aan. Als je kon praten wat zou je ons dan veel kunnen zeggen, jaren van plezier en vermaak waar jij deel van was, ons uit te leggen. Ookjnomenten van verdriet werden Bij jou gedeeld, koers Ballen, jeugdcluB, joekskapelenpeuters Be B Ben Bij jou gespeeld. We mopperden de laatste jaren wel wat veel, over al je ongemakken, dat viel jou ten deel.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 23