Aan alle Veulense kinderen en hun ouders St. Maartentocht 2005 Op vrijdag 11 november is het St. Maarten. De Dorpsraad organiseert dan weer een St.Maartentocht voor alle kinderen. Om 18.00 u verwachten wij jullie allemaal op het kerkplein met een al of niet zelf gemaakt lampionnetje. Vandaar vertrekken we met St. Maarten te paard voorop, al zingend via de Veuienseweg, Voerleberg en Brugpas naar het tegelveldje achter de oude 'Hoefslag'. Bij het knappend houtvuur zullen we daar nog enkele St. Maarten liedjes zingen en wordt het St. Maartenverhaal voorgelezen. Voor de kinderen is er weer héérlijke, warme chocomel met cake en een verrassingszakje. Wij verwachten jullie allemaal. Hoe meer lichtjes er zijn hoe mooier het wordt. Hieronder staan enkele liedjes die op die avond gezongen zullen worden. Bewaar ze en oefen ze thuis zodat je ze dan goed mee kunt zingen. 11 november is de dag (melodie: daar was laatst een meisje loos) 11 november is de dag, dat mijn lichtje, dat mijn lichtje, 11 november is de dag, dat mijn lichtje branden mag. Kijk mijn lichtje (melodie: vader Jacob) Kijk mijn lichtje, kijk mijn lichtje, zelf gemaakt, zelf gemaakt. En vanavond mag ik, en vanavond mag ik, laat op straat, laat op straat. Sint Maarten Sint Maarten, Sint Maarten, de koeien hebben staarten. De koeien hebben horens, de kerken hebben torens. De torens hebben klokken, de meisjes dragen rokken. De jongens hebben broeken aan, daar komt Sinte Maarten aan. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 25