30 Dorpsraad Veulen Op dinsdag 8 november om 20.00 u houdt de Dorpsraad Veulen een vergadering in 4De Hoefslag'. De agenda luidt als volgt: 1Opening. 2. Voorstel nieuwe werkwijze landelijke collectes. 3. Notulen. 4. Ingekomen stukken uitgegane stukken. 5. Nieuws vanuit het Dorpsradenoverleg. 6. Verkiezing voorzitter. 7. Dorpse zaken. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Voor agendapunt 2. zijn speciaal de plaatselijke collectanten van landelijk te houden collectes uitgenodigd. In navolging van wat er in de Vredepeel al langer gebeurt, doet de Dorpsraad het voorstel om eenmaal per jaar een lijst van alle landelijke collectes huis aan huis te bezorgen. Iedereen kan daarop aangeven hoeveel men aan welk goed doel wil geven. Het totale bedrag per lijst wordt dan ineens geïnd, contant of via een bank. Op het tijdstip dat een bepaalde landelijke collecte gehouden wordt, b.v. voor de hartstichting, dan worden alle giften die voor dat doel gegeven zijn, in één bedrag overgeboekt. Dit scheelt een hoop geleur aan de deur en in de Vredepeel is op deze manier de totaalopbrengst hoger dan toen iedere collecte nog afzonderlijk opgehaald werd. De Dorpsraad wil in deze vergadering dit voorstel met de plaatselijke collectanten bespreken. Het is inmiddels alweer november geworden en nog voordat St. Nicolaas zijn intrede doet, komt St Maarten ons met een bezoek vereren. Op vrijdag 11 november om 18.00 u zal de St.Maartentocht weer gehouden worden. Deze tocht is altijd mooi voor de kinderen omdat ze prachtige lampionnetjes met lichtjes bij zich hebben. Het is nu de tijd om deze lampjes in elkaar te knutselen want het is zó 11 november. Nadere informatie over de invulling van dit gebeuren: Volgende week in 4 De Ruuper' G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 31