28 Nieuws van uw Dorpsraad Tijdens een goed bezochte vergadering heeft op dinsdag 18 oktober de voorzitter Harrie van Rijswijck, afscheid genomen van de Dorpsraad. De ondervoorzitter, Henk Hellegers, memoreerde zijn grote inspanning voor het dorp. Harrie was ruim 22 Vj jaar lid van de Dorpsraad, waarvan 14 Vi jaar voorzitter. Als voorzitter van de Dorpsraad heeft hij zich o.a. enorm ingespannen voor de woningbouw in Veulen en voor de realisatie van een nieuw dorpshuis. Nu dat klaar is trekt hij zich terug. Henk dankte hem voor zijn vele verdiensten en bood hem namens de dorpsraad een attentie aan. Voor zijn vrouw Nelly waren er rozen voor de vele avonden dat zij Harrie had moeten missen. Op de Dorpsraadvergadering van 8 november zal er een nieuwe voorzitter gekozen worden. Uitslag ballonnenwedstrijd De inzendtermijn voor de ballonkaartjes is verstreken en dus kunnen we over gaan tot het rangschikken van de binnengekomen kaartjes. Er zijn in totaal 21 kaartjes teruggestuurd. Begunstigd door een stevige wind, koersten alle ballonnen richting provincie Utrecht. Sommige haalden dat niet, enkele gingen nog verder. Jan de wind blies één ballon bijna in de zee, want hij werd in de duinen bij IJmuiden gevonden. Hier de uitslag: 1 .Giel Louvet. Zijn ballon werd gevonden in de duinen bij IJmuiden. 2.Susan de Veer. Haar ballon vloog naar Bussum. 3.Cindy Reintjes. Haar ballon koos de stad Hilversum als geschikte landingsplaats uit. 4.Evi Timmermans. Haar ballon wist zich tot Maartensdijk in de lucht te houden. 5. Luc Geurts. Zijn ballon beëindigde de race in Bilthoven. Alle prijswinnaars proficiat! Binnenkort worden de prijzen door leden van de Dorpsraad thuis gebracht. Het zou fijn zijn dat jullie als dank,ook 'n kaartje terug zouden sturen naar de vinder van de ballon. Alle teruggestuurde kaartjes worden aan de kinderen teruggegeven, G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 29