Nieuwbouw Hoefslag 26 De openingsdatum van vrijdag 28 oktober nadert met rasse schreden. Het is met de bouw van dit Dorpshuis net als met de bouw van een carnavalswagen, er wordt aan gewerkt tot de optocht begint. Hier nog iets afwerken, daar nog wat verfraaien. Zo gaat het ook met 'De Hoefslag'. Grondig poetsen, meubilair plaatsen, drinkglazen en koffiekoppen hun plaatsje geven. Zorgen voor drank, pakken koffie en thee, koffiemelk, suiker, toiletpapier, dweilen, handdoeken, vaatdoeken, om er maar een paar te noemen De klok is inmiddels geplaatst en iedereen kan met eigen ogen de juiste M.V.T. (middelveulense tijd) aflezen. De pas gelegde grasmatten groeiden zo hard dat Harrie van loon bedrijf Reintj es het hoognodig vond dat er voor de opening nog wat aan moest gebeuren en heeft het gras eigenhandig gekortwiekt! Sommige zaken, zoals gordijnen ophangen, worden pas na opening uitgevoerd. Om de juiste kleur hiervoor te vinden moesten we wachten tot alle delen van het interieur met hun door ons gekozen kleuren geplaatst.waren. Toen de stoelen afgeleverd waren konden ook de gordijnen uitgezocht worden. Ook de schotjes tussen de peutertoiletten worden later geplaatst. Dit vindt zijn oorzaak in het feit dat we hiervoor verschillende leveranciers hebben moeten benaderen voordat we de juiste hadden gevonden. Het biljart wordt ook pas na de opening in het kleine lokaal geplaatst. Om hiervoor een goede keuze te kunnen maken hebben we de biljartdeskundigen Jeu Timmermans en Harrie Reintjes in de arm genomen. Door gebruik te maken van hun kennis van zaken, kunnen wij uit de vele mogelijkheden een weloverwogen keuze maken. De haagbeplanting en de bomen in de tuin worden geplant als de meest geschikte planttijd daarvoor aangebroken is. Wat zeker ook klaar is dat is de gebruikersvergunning, want anders zouden wij u in het komende weekend niet kunnen ontvangen om u de Veulense trots te tonen. Tot ziens in het komende weekend! Namens de bouwcommissie, G. Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 27