Secr. Twan Reintjes Lorbaan 3 5814 AE Veulen Tel. 0478- 514696 rWfA r;lt Geachte leden, Vastelaoves-verieëneging "Ut Dartele Veulen" 24 Uitnodiging Veulen, oktober 2005 Wij nodigen u en uw partner uit voor de Algemene Ledenvergadering, die gehouden wordt op Ponderdag 3 november a.s. in zaal '"t Veule" Veulenseweg 49 Veulen aanvang 21.00 uur. AGENDA: 1) Opening door de voorzitter. 2) Notulen vorige vergadering. 3) Bestuursverkiezing. Aftredend zijn Willem Janssen en Lam Verhoeven, Willem stelt zich voor 4 jaar herkiesbaar. Lam Verhoeven wil, na 27 jaar een bestuursfuctie vervult te hebben, hiermee stoppen. Het bestuur heeft Ruud Wilms bereid gevonden deze taak op zich te nemen en draagt deze dan ook als kandidaat naar voren. Eventuele andere kandidaten voor deze fucties kunnen dit tot 1 uur voor aanvang van de vergadering kenbaar maken bij een van de bestuursleden. 4) Data nieuwe seizoen. 5) Vlooienmarkt. 6) Vorstenraadsbal. 7) Contributie. 8) Ingekomenstukken en Mededelingen. Vorstenraadsbal zat. 12/11/2005 in Venray opgeven op of voor de vergadering. Circus Mök wo. 8/2/2006 opgeven op of voor de vergadering. Installatie prins bij de gemeente opgeven op of voor de vergadering. Eten carnavalsdinsdag in de zaal opgeven op of voor de vergadering. Inleveren embleem van de jassen, na inleveren ontvangt u een nieuw embleem. (Indien u verhinderd bent op deze vergadering maar toch op een of meerder data aan de activiteiten wilt deelnemen, geef dit dan even telefonisch door aan de secr.) 9) Rondvraag. 10) Sluiting. Na afloop van de vergadering is er gelegenheid de contributie te betalen bij de penningmeester. Het bestuur rekent ook op uw komst. Ook nieuwe leden kunnen zich opgeven voor de vergadering.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 25