-J. i ii .v 1 i" i ■-i-iiii i - - V.S.S. VEULEN Donderdag 13 oktober komt mevr. M.Proosten uit Horst een avond verzorgen, met demonstratie's, over massage en voetreflexen. We beginnen om 20.00 uur (liefhebbers, gevraagd voor een behandeling?) Naj aars-demonstratie bij Intratuin. Reeds enkele jaren organiseert intratuin Venray voor groepen gratis sfeervolle inspirerende demonstraties; Voor 2005 zal de najaarsdemonstratie plaatsvinden op dinsdag 8 november a.s. U kunt kiezen uit: de oehtendsessie van 09.30-11.30 uur of De middagsessie van 14.00 - 16.00 uur. Per sessie is een maximaal aantal deelnemers mogelijk. Wij willen daarom vroeg inschrijven, om zeker te zijn van plaatsen. Bellen naar Mila of Annie als je er graag naar toe gaat. Onderling afspreken om samen te rijden of te fietsen. Hallo dames opgelet!! Onze welbekende vrouwengymgroep "de Sportsterren"gaat 'n flitsende nieuwe start maken! Wij gaan naar 'n andere dag, 'n ander uur en met een nieuwe voorman! Wij gaan per november naar de maandag: tijd: 16.30 uur tot 17.30 uur, let wel dat is van half vijf tot half zes. Lokatie: gymzaal Ysselsteyn. Als je op zoek bent naar echt iets leuks voor jezelf en daarbij ook nog aan je conditie wilt werken, dan is ditje kans. Je mag ook eerst eens komen kijken en eentueel meedoen. Sluit je aan bij de Sportsterren en doe mee. Je bent zeer welkom. Tel. 584060. Bericht aan alle gebruikers van De Hoefslag Na de officiële opening kunnen we begin november de nieuwe Hoefslag in gebruik nemen. Een bijeenkomst met de gebruikers volgt nog. Het bestaande telefoonnummer blijft hierbij behouden en gaat mee naar de nieuwe locatie. Gevolg van deze omzetting is echter wel dat per 1 oktober de oude Hoefslag niet meer telefonisch bereikbaar is. Wij verzoeken de gebruikers zelf in de maand oktober een GSM mee te nemen zodat ze in geval van nood toch kunnen bellen. Eventueel kunt u dit nummer aan uw leden doorgeven. Het ongemak is gelukkig maar van korte duur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 28