22 ballonnen ver weggevlogen.Er zijn al 15 kaartjes terug waarvan eentje uit Noord-Holland en enkele uit de provincie Utrecht! De ballon die het laatste uit Veulen vertrok was het eerste weer terug. Dat was de ballon van Famke Jenneskens. Zij vond haar ballon zo mooi dat ze het niet over haar hartje kon verkrijgen om hem zomaar los te laten. Daarom nam ze hem mee naar huis.Thuis in de tuin, toen ze met de ballon aan het spelen was, nam deze op een onbewaakt ogenblik de kans waar en piepte er tussenuit. Hij spurtte de anderen achterna in een verwoede poging om deze nog in te halen. Omdat de zon al een heel eind op weg naar haar nachtverblijf was is dat niet meer gelukt. Een voortijdige landing in de Vredepeel maakte een einde aan de carrière van deze hemelbestormer. Diezelfde avond nog. om 18.45 u., werd hij daar door Arieke Bloemen gevonden en retour Veulen gestuurd.. De kaartjes kunnen nog tot 10 oktober ingestuurd worden, dus wie weet wat er nog allemaal terug komt! Al lange tijd geleden hebben de voorzitter en de secretaris van de Dorpsraad te kennen gegeven om met hun werk in deze raad te stoppen zodra het nieuwe verenigingsgebouw klaar is. Dat mag ook wel want Harrie van Rijswijck is al bijna 15 jaar voorzitter geweest en Gerrit Reintjes bijna 27 jaar secretaris! Om de bestuurswisseling zo soepel mogelijk te laten verlopen zal Harrie van Rijswijck in de oktobervergadering van de Dorpsraad aftreden en Gerrit Reintjes enkele maanden later. Met het oog op deze ontwikkeling is al enkele jaren geleden het aantal leden van de Dorpsraad van 9 naar 11 uitgebreid, zodat nieuwe bestuursleden voldoende tij d hebben gekregen om zich in hun taak te bekwamen. G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 23