21 Nieuws van uw Dorpsraad In het laatste weekend van augustus heeft de Dorpsraad een enquête gehouden over mogelijke bouw van windmolens nabij de Veulense dorpsgrenzen. Hieronder volgt de uitslag van deze enquête: Er waren in totaal 352 personen die een stem konden uitbrengen. In totaal hebben 300 personen hun stem uitgebracht,Dit is ruim 85 240 stemmen waren tegen een mogelijke aanleg van windturbinepark "De KuluutDit is 80 van het totale aantal uitgebrachte stemmen. 33 Stemmen waren voor de aanleg van dit windmolenpark 11 en 27 stemmers hadden geen mening daarover.( 9% We hebben een goede respons gehad en een duidelijk signaal gekregen. De uitslag van de enquête is ook bekendgemaakt aan het college van B.& W. en aan de gemeenteraad, met het verzoek om de uitslag van deze enquête zwaar te laten meewegen bij hun beraadslagingen ten aanzien van de plannen voor de aanleg van dit windmolenpark. Ook zijn alle opmerkingen die op de stemformulieren waren gemaakt, naar deze bestuurders gestuurd. Zoals ook in 2004 het geval was, geeft de provincie Limburg dit jaar en in de jaren 2006 en 2007 weer een waarderingspremie aan het vrijwilligerswerk. Elk jaar heeft een eigen thema waarvoor in het betreffende jaar een waarderingssubsidie van maximaal 500,- aangevraagd kan worden. In 2005 is het thema4 Jeugd' in 2006 is het thema 'Muziek' en in 2007 is het thema 'Senioren'. De aanvraagperiode loopt van 1 september tot en met 30 november. Alle aanvragen die aan de criteria voldoen worden gehonoreerd. Hoe deze criteria luiden kunt u vinden op http:Avww.limburg.nl of vraag informatie bij de secretaris van de Dorpsraad. U kunt hierover ook bellen met tel.nr. 046-4207197. Hier alvast wat nieuws over de ballonnenwedstrijd van Veulense kermis. Begunstigd door goed weer en een straffe wind zijn de

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 22