11 .De Daltons, Castenray 23 12.HK Leunen, Leunen 13.V.C. D'n Trechter, America 14.V.C. D'n Trechter, America IS.Piet van Staveren, LeunenAfeulen 16.Roëeze Gradje, Veulen 17.BBC, Veulen 18.Café Rongen, Leunen 19.Timmermans Agri Service, Veulen 20.KKB, Horst 21.Hen en Gerie, Meerlo 22.De Boemers, Castenray 23.Frank v/d Loo, Boekend 24.Kellenaers/Hoeymakers, Hegelsom Zij gaan het gevecht aan om de Carjump Cup. Gemixt tussen deze sprongen door vindt de strijd in de special klasse plaats. Zij gaan voor de originaliteits-prijs en bijhorende cup. De verste sprong in deze klasse wordt ook nog eens beloond met een cup. Daarna zifncfëbekers op. Dit zijn de helden van de special klasse: 1.Mario Litjens, Leunen 2.Nijsen/Granico, Veulen 3.HK Leunen, Leunen 4.Carjump Girls, Veulen Het is duidelijk dat deze nieuwe klasse nog moet vechten voor haar bestaansrecht maar is de carjump zelf ook ooit niet begonnen met slechts 6 auto's? Na afloop van de carjump komen de freestyle motorcrossers het terrein op. Zij geven een adembenemende show weg op hun motoren. De grote berg zand op het terrein is slechts de uitloop- bult. Het belooft dus wat! Aansluitend daarop Trade Mark. Behoeft na vorig jaar geen verdere uitleg of promotie. Dat hebben ze toen zelf al gedaan. Hendrik Haverkamp zal ook wel weer uit zichzelf komen. Ook aan het nageslacht is weer gedacht. Een uitgebreide kinderhoek met de 2e Zuid-Nederlandse traptractorbehendigheidskampioenschappen, springkussen, zandberg en schminkers.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 24