21 Zoals al bijna traditie is, wordt op kermismaandag om 16.00 u, voor de schoolgaande jeugd in de basisschoolleeftijd, weer een ballonnenwedstrijd gehouden waarbij leuke prijzen te winnen zijn. Deelname hieraan is gratis, de RABObank zorgt voor de ballonnen en de Dorpsraad voor de prijzen.Ook zal Ron Ballon, je weet wel die clown die van ballonnen hele mooie figuren kan maken,dan weer present zijn Zorg dus datje dan op het kermisterrein bent. Hier een overzicht van de attracties die op Veulense kermis staan: 1Autoscooter 2. Boksbal 3.Babysport 4. Schietvermaak 5. Lijntrekspel 6. Holly Cranes 7. Snoepkraam. De zaalhouder Antonie Thielen, zal behalve voor voldoende gerstenat, ook voor een friteskraam zorgen zodat er geen dorst en honger geleden hoeft te worden. Vanuit de Dorpsraad is onder de naam 'Beter een half ei dan een lege dop', een poging gedaan om op zondag meer kinderen in de kermisattracties te krijgen, Het voorstel van de Dorpsraad aan de Gebr. Regter was, om met het gebruikte entreekaartje van de CARJUMP een korting op de ritprij s van de autoscooter en draaimolen te geven (3 halen 2 betalen). Hoewel de Gebr.Regter tijdens de evaluatie van de vorige kermis dit voorstel wel zagen zitten, hebben zij op ons herhaald verzoek om dit voorstel nader uit te werken, niet gereageerd. Blijkbaar is him omzet in Veulen hoog genoeg! De Dorpsraad heeft dit jaar voor zaken die betrekking hebben op de kermis een aanspreekpunt .Zijn er vragen, op-of aanmerkingen over de kermis en/of attracties dan kunt u zich wenden tot Gerdy Janssen (Tel.541355)of Aldy Kuijpers(Tel.586463). De Dorpsraad wenst u mooie kermisdagen toe.Dagen met mooi weer, waarop u uw zorgen van alle dag van u af kunt zetten en op uw eigen manier kunt genieten van alles wat u in dit levendige dorp geboden wordt. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 22