20 VEULENSE KERMIS Ook dit jaar is er weer hard aan de weg getimmerd om iedereen, tot in de wijde omtrek, te laten weten dat er in het eerste weekend van september weer kermis in Veulen is. Een kermis die, gedragen door het bruisende dorpsleven, tal van nevenactiviteiten kent. Op zaterdag 3 en zondag 4 september heeft Veulen weer een internationaal vliegveld.Op zaterdag zullen weer veel Ultra Light vliegers hun navigatiesystemen op Veulen International Airport instellen, want dan wordt de 'Jan Litjens rally'gehouden. Na deze rally, om ongeveer 19.00u, zal er vanaf dit vliegveld een heteluchtballon opstijgen. Tijdens het hele weekend is er gelegenheid om onder begeleiding van ervaren piloten rondvluchten te maken. Op zondagmiddag 14.00 u zal het CARJUMP-spektakel weer in alle hevigheid losbarsten. Met in totaal bijna 30 deelnemers in de reguliere en special klasse belooft dit weer 'n sensatie van de eerste orde te worden. Twee freestyle motorcrossers zullen voor een wervelende apotheose zorgen. Voor de kinderen is er een zandbak en een springkussen, bovendien kunnen ze zich laten schminken en aan de traptractorbehendigheids- wedstrijd deelnemen. De A.P.K. van "t Dartele Veulen' zal evenals verleden jaar, voor de verkoop van de entreekaartj es zorgen en de in-en uitgang van het terrein controleren. De zaalhouder heeft zich ook niet onbetuigd gelaten want vanaf vrijdag tot dinsdagavond laat, toont een keur aan groepen en artiesten hun kunnen in de feesttent en het café. In verband met de kermis zal onze nieuwe pastoor, Weleerwaarde heer Müller, op kermiszaterdag om 18.00 u de H.Mis opdragen. Daarna gaan de kermisattracties open tot 24.00 u. Op zondag is de kermis open van 14.00 u- 24.00u. Op maandag en dinsdag is de kermis open van 16.00 u-24,00 u.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 21