14 VEEST VOOR 8® KEER IN LEUNEN Zaterdag 24 september aanstaande is het weer zover. In gemeenschapshuis De Brink in Leunen zal dan voor de 8e keer VEEST worden georganiseerd. De organisatie heeft dit jaar weer een fantastisch programma weten samen te stellen, met regionaal talent, een veel belovende nieuwkomer en de leukste feestband van Brabant en omstreken. VEEST wordt geopend door de regionale topband Fuse. Dit muzikaal vijftal bewees op Koninginnepop al dat ze de kwaliteit in huis heeft om het nog verte schoppen. Hun repertoire bestaat uit een groot aantal eigen nummers waarin pop, rock, folk en singer/songwriter invloeden zijn terug te vinden en een handje vol covers. Een meer dan waardige openingsact! Na Fuse beklimt Van Jetje de bühne om het publiek te vermaken met hun Nederlandstalige rock. In de trant van Band Zonder Banaan maken ze muziek met zowel een feestelijke als een serieuze kant, in een mix van diverse stijlen met een lekkere groove. Van Jetje staat garant voor spetterende optredens met een charismatische zanger, een beest van een drummer, een goed gesmeerd gitaar duo en een altijd feestende bassist. Als klap op de vuurpijl komt De Lekke Band. Een show van de Lekke Band is een aaneenschakeling van totale onzin, verkleedpartijen, foute poedelpruiken en zwetende nepsnorren, maar vooral van hele vette rockcovers, die op zo'n overdonderende manier worden gebracht, dat het publiek niets anders kan doen dan meebrullen. De mannen zijn pas tevreden als alles en iedereen verandert in één grote schreeuwende pompende massa. Kortom, kom op 24 september naar De Brink in Leunen, waar VEEST om 20.00 uur zal beginnen. De entree is tot 21.00 uur gratis en bedraagt daarna slechts 3 euro! Kijk voor meer informatie op www.veest.tk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 15