VERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! 11 Oei, oei ,oei! De maagjes van de schapen die al vertoeven op het carjump-terrein staan op spanning! Het herkauwen duurt al wat langer dan normaal maar het grootste project van hun leven is dan ook bijna voltooid: het kaalvreten van het carjump-terrein waar het gras meer dan twee kontjes hoog was. Het zal niet meer lang duren voordat de eerste tekenen van de naderende carjump zichtbaar gaan worden. Gesterkt door de miraculeuze redding van ons hoofdgebouw hebben we er alle vertrouwen in dat we het succes van vorig jaar gaan overtreffen. Onze mobiele publiekstrekker is inmiddels neergestreken op eer A1-lokatie. Het bedrijfsterrein van John Verkoeijen Door het beschikbaar stellen van 30 vierkante meter klinkers aa de carjump schaart dit bedrijf zich bij bedrijven die de carjump een warm hart toedragen en die daarom beschouwd kunnen worden als de pijlers van de vaderlandse economie! Als deze Ruuper gelezen wordt hebben inmiddels vele duizenden kermisgangers op weg naar Venray hun plannen voor 4 september definitief op de kalender staan. Ook u kunt nog schitteren op de carjump. Inschrijven is nog service www.cariump.nl P.S. als u een idee wilt krijgen wat de freestyle motorcrossers gaan laten zien op de carjump dan moet u aanstaande vrijdag kijken naar Veronica om 19.00. Is dat te vroeg dan om 21.00 op Eurosport. Is dat ook nog te vroeg wacht dan tot 4 september rond 17.00 op het carjump-terrein en laatje verrassen!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 12