gemeenschapshuis leunen Mededeling Op de Raad van Toezicht vergadering van afgelopen donderdag 25 april 2005 is het idee geopperd om een servicepunt voor alle verenigingen in te richten. Dit servicepunt is bedoeld voor verenigingen en of organisaties en is feitelijk een database waarin alle relevante organisatie veren iginggegevens worden opgeslagen en, niet onbelangrijk, jaarlijks wordt geactualiseerd. Het secretariaat van Gemeenschapshuis De Brink gaat dit servicepunt inrichten en zal zorgdragen voor de jaarlijkse update. Dit betekent dat u als vereniging of organisatie een jaarbrief (op deze brief kunt u alle verenigingsgevens invullen) ontvangt, deze invult en terugmailt naar het secretariaat. Mocht u iets willen organiseren waarbij u enkele of alle verenigingen wilt aanschrijven, dan kunt u op het secretariaat geheel gratis adressen op stickervellen ontvangen. Niet alleen de verenigingen die in de Raad van Toezicht zitting hebben kunnen hiervan gebruik maken, maar het is de bedoeling dat alle verenigingen en organisaties hiervan gebruik kunnen maken van dit servicepunt. Daarom willen wij u vragen om een mailtje te sturen naar info-oemeenschapshuis@leunen.nl met uw naam en verenigingsnaam daarop vermeld, u ontvangt dan een jaarbrief, vult deze in en stuurt hem terug. Dit zal zich jaarlijks herhalen zodat het servicepunt ook up to date blijft. Maak als vereniging hiervan gebruik en stuur ons uw e-mail adres toe. Bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking. Bestuur Gemeenschapshuis De Brink

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 11