12 LOTING T.B.V. VERKOOP PARTICULIERE BOUWKAVELS TE LEUNEN. PLAN KORENMOLEN Op donderdagavond 26 mei 2005 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 4 particuliere bouwkaveis, gelegen in het bestemmingsplan kerkdorp Leunen, deelgebied Korenmolen, verkocht gaan worden De kavels variëren in grootte tussen minimaal circa 270 m2 en maximaal 315 m2, ten behoeve van de bouw van dubbele woningen, (1wee-onder-een-kap-woningen). De grondprijs voor 2005 bedraagt 198,00 per m2, excl. 19 B.T.W. De bouwkaveis zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; derhalve is de koper verplicht de woning gedurende drie jaar na de voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsleden) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners kan zich slechts één persoon inschrijven. Inschrijving voor deze loting is mogelijk vanaf vrijdag 29 april 2005 tot en met vrijdag 20 mei 2005 om 13.00 uur bij de afdeling Publieksdiensten van de Gemeente Venray. Autochtonen van Leunen hebben voorrang bij de loting. Als autochtoon wordt beschouwd; Diegene die thans in Leunen woont (het gemeentelijk bevolkingsarchief geldt hier als maatstaf); Diegene die elders woont maar die terugkeert naar Leunen, na gedurende maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens het gemeentelijke bevolkingsarchief geldt als maatstaf); Diegene die in Leunen een functie verkrijgt of deze reeds vervult en derhalve economisch gebonden is (hiertoe dient een arbeidsovereenkomst of een verklaring van de werkgever overlegd te worden). Als inschrijfgeld wordt een bedrag van 53,55 gehanteerd. Dit bedrag wordt noch terugbetaald noch verrekend. Het inschrijfgeld kunt u contant voldoen of overmaken op ons bankrekeningnummer 28.50.08.757 bij de Bank voor Nederlandse Gemeenten in Den Haag onder vermelding van "inschrijfgeld Korenmolen (naam)". Zowel uw volledig ingevulde inschrijfformulier als het inschrijfgeld dienen vóór vrijdag 20 mei 2005 om 13.00 uur door ons ontvangen te zijn. Indien beide ontvangen zijn, ontvangt u een informatiepakket alsmede een bevestiging van uw inschrijving. Uiteraard kunt u, voordat u zich inschrijft voor de loting, het genoemde informatiepakket bij de afdeling Publieksdiensten inzien. De loting wordt verricht door notariskantoor Mathijsen en Weijs te Venray. Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur, en op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 13.00 uur. Deze afdeling is tevens bereikbaar op telefoonnummer 0478-52 33 33. Burgemeester en wethouders van Venray, P.M.H. Lucassen, secretaris. Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester. Venray

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 13