20 bouw van de Hoefslag vordert gestaag. Ook de financiële ontwikkeling volgen we op de voet. Er is nog een begrotingstekort maar we hebben er vertrouwen in dat we met veel inzet en uw hulp tot een oplossing komen. We hebben diverse toezeggingen van fondsen wat betreft verstrekking van een subsidie. De meeste fondsen keren echter pas achteraf uit nadat de bouw gereed is en de uitgaven kunnen worden verantwoord. De kosten gaan hierbij dus voor de baten uit. Gevolg is dat we over de periode april 2005 tot uiterlijk april 2006 een overbruggingskrediet van ca. 180.000,- nodig hebben. De rentekosten van dit overbruggingskrediet komen echter, in tegenstelling tot de bouwkosten, nergens voor subsidie in aanmerking zodat het van groot belang is om deze kosten te beperken. Vandaar dat wij mensen zoeken die tijdelijk geld aan stichting De Hoefslag beschikbaar willen stellen ter overbrugging van de genoemde periode. We zitten hierbij te denken aan renteloze leningen vanaf 5.000,-. Dit om het aantal leningen te beperken en het geheel overzichtelijk te houden. Indien u geld aan ons uitleent zijn wat ons betreft een aantal zaken belangrijk: Uitsluitend Maria Philipsen en Mare Spreeuwenberg dragen zorg voor de behandeling van de leningen. Zij nemen uw bijdrage vertrouwelijk in behandeling. Verder zijn geen andere personen hiervan op de hoogte. Mocht u dat uitdrukkelijk wel wenselijk vinden dan is dat natuurlijk altijd mogelijk. Duidelijkheid: Er wordt een schuldbekentenis opgesteld zodat gemaakte afspraken duidelijk schriftelijk vastliggen. Terugbetaling: Bij het lenen van geld hoort ook terugbetalen. Wij staan er voor dat zo spoedig mogelijk maar uiterlijk april 2006 de door u verstrekte lening wordt terugbetaald. Kortom, U kunt ons helpen! Heeft u een bedrag dat u een jaar kunt missen en wilt u dit renteloos aan Stichting De Hoefslag lenen of heeft u vragen? Neem dan uiterlijk 15 maart aanstaande contact op met Mare Spreeuwenberg tel 581904 of Maria Philipsen, tel 588792. Of vul onderstaand gedeelte in en stop dit bij een van ons in de brievenbus. Alvast hartelijk dank! Mede door uw ondersteuning kunnen wij de kosten verder beperken! Naam: Telefoon: Ja, neem contact met mij op voor een tijdelijke lening aan Stichting de

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 21