De voortgang van de actie's wordt bijgehouden op de dorpensite van de 25 gemeente Venray, uiteraard onder "het dorp Veulen", http://www.dorpenvenrav.nl. Als u niet beschikt over een internetverbinding kunt u te allen tijde bellen met Ben, 06-15 1572 97. Er zullen in de komende drie weken nog meerdere initiatieven uitgewerkt worden. Als u ideeën hebt, staan wij daar voor open. Wij hopen op uw medewerking en verblijven met de meeste hoogachting, Ben van Gemert Hayke Hendrix Dorpsraad Veulen Kerstboomverbranding. worden in Veulen de kerstbomen verbrand. Dit gebeuren zal weer plaatsvinden op de gebruikelijke plek langs de Brugpas op het perceel van Barry Spreeuwenberg. Vanaf 17.30 u kunnen de bomen aangeleverd worden. Voor iedere aangeleverde kerstboom wordt door de Dorpsraad 40 eurocent betaald. Om 18.00 u zal de voorzitter van de Dorpsraad de bomen in de fik steken. Daarna is er voor de kinderen warme chocomel met cake. Dus kinderen doe je best om zoveel mogelijk bomen naar de brandstapel te brengen. Het levert goed geld op en het is daar altijd gezellig. Dorpsraadvergadering. Op woensdag 12 januari houdt de Dorpsraad een vergadering in 'de Hoefslag'. De agenda van deze vergadering is als volgt: 1Opening 2. Notulen vorige vergadering 3Ingekomen stukken Uitgaande stukken 4. Nieuws vanuit het dorpenoverleg 5. 6. Dorpse zaken 7. Rondvraag 8. Sluiting. De vergadering begint om 20.00 u en U bent van harte welkom! De secretaris, Gerrit Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 26