De Rabobank is een sponsor met een filosofie. In onze visie is sponsoring meer dan We partijen voordelen biedt. Lokale betrokkenheid Als Rabobank Venray Meerio-Wanssum zijn we in 2004 weer zeer actief geweest op sponsorgebied. Afgelopen jaar hebben we zo'n 200 sponsoraanvragen gehonoreerd. De aanvragen van grote en kleine verenigingen en stichtingen en lopen zeer uiteen. Alle aanvragen worden getoetst aan het sponsorbeleid dat door onze bank is opgesteld. Bij tal van evenementen wappert dan ook de Rabobankvlag. In 2004 ondersteunden wij bijvoorbeeld - Stichting Literair Café Venray e.o. - alle fanfares en harmonieën uit ons werkgebied - Venray Open Tennistoernooi - Avond- en Fietsvierdaagse - Kunstmanifestatie Geijsteren - diverse Zij-Actief verenigingen - Rijvereniging St. Jan Merselo - Week van het Platteland - Stichting de Hoge Beek Venray - Dansgarde Vredepeel - Mixed Hockeyclub Venray a 8 En nog meer Verder hebben we in het kader van de opening van het vernieuwde gebouw een donatie gedaan aan Venray Centraal voor de aanschaf van nieuwe kerstverlichting in Venray. Ook is de Rabobank sponsor van de ijsbaan op de Grote Markt in Venray. Daaraan koppelden we een actie voor kinderen in de leeftijd van 3 tot 18 jaar met een Regenboog-, TopKid- of Jongerenrekening. Zij kregen een gratis toegangskaartje voor de ijsbaan cadeau. Onze medewerkers toonden in 2004 zichtbaar hun betrokkenheid door op zaterdag 11 september in alle dorpen uit het werkgebied van Rabobank Venray Meerio-Wanssum (14) een picknickset te plaatsen. Een hechte samenwerking, uitwisseling van ideeën en ervaringen en de inbreng van kennis en middelen. Hieruit blijkt ons coöperatieve karakter. Directie, beheerders en medewerkers van Rabobank Venray Meerio-Wanssum wensen u een gezond, gelukkig en succesvol 2005! Het is tijd voor een bijzondere sponsor 11 Rabobank

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 12