2 Woensdag 19.00 Uur: H. Mis voor: Bert en Truus Jenniskens-Droessen en overl fam F am Lo enen-P ouwels Misdienaars Julia en Liz. KERSTMIS Is kerstmis voor mij vooral dingen kopen? Is kerstmis voor mij vooral lekker eten en drinken? Is kerstmis alleen maar een gezelligheidsfeest? Of betekent kerstmis voor mij toch meer?! Wordt vervolgd. Overleden is mevrouw Marie Voermans - van Gerven van de Pater Kustersstraat 3 op de leeftijd van 80 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst hebben we haar ten rusten gelegd op het parochiekerkhof. Overleden is dhr. Wim Koenen van de Prins Bernhardstraat 20 te Venray en voorheen woonachtig in Leunen op de leeftijd van 76 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst in de Paterskerk te Venray is hij ten ruste gelegd op ons parochiekerkhof. Kerststal bezichtigen Als u tijdens de kerstdagen naar de kerk wilt komen om de mooie kersstal te bekijken en er misschien een kaarsje bij op te steken, dan kan dat buiten de vieringen op de volgende tijdstippen: Ist® kerstdag: 15.00 - 16.00 uur 2de kerstdag: 11.30-12.30 uur (aansluitend aan de Hoogmis van 10.30 uur) Kom maar hier is plaats voor iedereen Dit is het thema van de gezinsviering in Leunen van 18.00 uur. Wilt u bii deze viering a.u.b. de eerste aangegeven gereserveerde banken vrijhouden. Of er plaats is voor iedereen.Dat wordt in alle vieringen met Kerstmis heel concreet gemaakt door de aandacht die besteed wordt aan de Wereldjongerendagen. Leest u onderstaand bericht maar! ïs er plaats in de herbergin Leunen, Veulen en Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 3