V.' - Project "kinderen in nood" Veulen Kerststukjes worden Paasstukjes. 25 Beste mensen. Al jaren zetten de kinderen, het team en ouders van bs. Antonius zich in, om voor de kerstdagen kerststukjes te verkopen aan de Veulense mensen. Zoals u weet gaat de opbrengst hiervan naar een project voor kinderen in nood. Kansarme kinderen in Indonesië, Litouwen, Zaïre, India, Brazilië en ook Nederland hebben dankbaar gebruik gemaakt van onze inzet. In verband met de drukke bezigheden op school in december, (st.Nicolaas, Kerstfeest) is in overleg met leerkrachten en ouders besloten om het project te verplaatsen naar Pasen. Het project "kinderen in nood" sluit ook goed aan bij het Paasfeest. De kinderen zullen dus voor Pasen bij u langs komen om paasstukjes te verkopen. T.z.t. zullen wij u hierover berichten in de Ruuper. Wij hopen dat u dan ook weer meedoet, zodat onze kinderen iets kunnen betekenen voor leeftijdsgenoten die het niet zo goed hebben als zij. Met vriendelijke groet, kinderen, leerkrachten en ouders van bs Antonius Veulen. KBO VEULEN Op maandag 13 Dec. houden we onze jaarlijkse kerstviering om 13.30 uur in zaal het Veule. Na de opening door de voorzitter en een kerstgedicht hebben we een optreden van de Thee Tantes, na dit optreden een korte kerstgedachte. We sluiten deze middag af met een koffietafel. De onkosten bedragen 5 - p.p. in verband organisatie is opgave noodzakelijk Aanmelden hiervoor tot 10 Dec. bij W. Spreeuwenberg tel. 583999 Tevens is het mogelijk op deze middag de contr. van 15 - te voldoen voor het jaar 2005 De secr.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 26