Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de Eerste Wijkvereniging Leunen, Bertie Manders, tei.nr. 588955 JEUGDNIEUWS 5 ENIG8NG N I S WINTERTOERNOOL Op maandag 27 december 2004 vindt het indoor wintertoernooi plaats in tennishal de Schaapskooi in Venray. Dit toernooi wordt georganiseerd door TV Swolgen en is bestemd voor de jeugdleden van de tennisclubs uit Leunen-Veulen-Heide, Ysselsteyn, America, Swolgen, Oostrum, Merselo en Oirlo/Castenray. Iedere deelnemer speelt 3 dubbelpartijen. Als je de spelregels en de puntentelling kent kun je je voor dit toernooi opgeven. Je mag je alleen opgeven of samen met een ander jeugdlid. De inschrijfkosten voor dit toernooi bedragen 2,50 per persoon. Na afloop is er een prijsuitreiking en voor iedere deelnemer een kleine attentie. Je moet zelf voor vervoer zorgen. Doe het inschrijfgeld samen met een briefje met daarop je naam in een envelop en stop deze in de brievenbus van het clubhuis. Inschrijven kan t/m zaterdag 11 december 2004. In de week voor kerstmis ontvang je het speelschema. OUD PAPIER OUD PAPIER II! "Z maandag 06 december a.s. haalt de E.W.L. weer oud papier op. Diegene die buiten de route wonen kunnen 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur hun oud papier afleveren bij de aanhanger op de parkeerplaats bij gemeenschapshuis 'de Brink' Wij vragen U vriendelijk om het papier stevig te bundelen of in dozen te verpakken. S.v.p. niet in plastic zakken of houten kistjes! Bij voorbaat dank voor Uw medewerking!! Bestuur E.W.L.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 6