zangkoor vanwege Ceaciliaviering. Misdienaars Katie, Ilze, Wouter, Niek, Yvon. 2 Lector Annie Timmermans. 3 december le vrijdag van de maand 09.00 Uur: Woorddienst Ter ere van het H. Hart t.bi. 21 november: Esmee Kersten De Vlies 21 O.L.V Onbevlekt Mis intenties opgeven: Gedoo Middels formuüer achter in de kerk oftelefonisch: D. Dr abb els, 0478-510316 Contactpersoon parochie: L Pouwels, Heidseschoolweg 1, 0478-582421 28 nov le zondag vd Advent Zondag 9.15 Uur H. Mis Jaargetijde Bert Maas, Piet van Kermpen en overleden fam. Leden, Jan Maas v.w. fam. Janssen Misdienaars Sef M., Iris J. en Ruud S. Gerrie vd Haghen Uit de school Sinterklaas Sinterklaas was nog maar net in Nederland toen een groepje ouders op de ramen al gezellige afbeeldingen hebben geschilderd. Tijdens de muzieklessen horen we kinderen leuke liedjes oefenen. In andere lessen wordt rondom het thema sinterklaas ook volop gewerkt. Sint krijgt een hartelijk welkom, want alle kinderen zien uit naar zijn komst. En Sint heeft laten weten dat hij ook dit jaar weer tijd heeft gevonden om de kinderen van basisschool De Meent een bezoek te brengen. Hij komt op donderdag 2 december. Als ouders evenveel uitkijken naar het bezoek van sinterklaas als de kinderen dan zijn ze van harte welkom om buiten op het plein de aankomst van de Sint mee te beleven. Per brief heeft Sinterklaas ook laten weten dat op 23 november alle kinderen op school hun schoen mogen zetten. Het wordt vast een geweldig feest. Op maandag 6 december volgt dan een vrije dag voor alle kinderen om fijn na te genieten. Emelie Vogel Directeur van Basisschool De Meent

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 3