9 IS d Burgemeester Waals geeft startsein Maand op de toekomst Is van de gemeente Venray in Ysselsteyn het startsein van de Maand van de toekomst. Deze wordt in november gehouden en staat in het teken van de strategische visie van de gemeente. Burgemeester Waals onthulde in Ysselsteyn het Blik op de toekomst: een 3-dimensionaaf blik dat mensen de gelegenheid geeft letterlijk 'een blik op de toekomst te werpen'. Het Blik op de toekomst gaat in november op road tour door Venray en haar kerkdorpen. Het blik is bedoeld om mensen attent te maken op de maand van de toekomst, te prikkelen en uit te nodigen om mee te denken over Venray 2015. Dit kan onder andere tijdens een 6-tal debatten die gedurende de maand worden georganiseerd. Het ontwikkeien van een integrale strategische visie is nieuw voor de gemeente Venray. Daar hoort een vernieuwende en eigen manier van communiceren bij, De road tour van het Blik op de toekomst is daar een onderdeel van, Tijdens bijeenkomsten zullen burgers, relaties en 'bekende Venraynaren' op een voor Venray nieuwe, maar tevens heel eigen manier in debat gaan over de thema's. Elke bijeenkomst vindt plaats op een passende locatie. De discussies worden geleid door Han van der Meer, begenadigd discussieleider en Om jongeren te prikkelen mee te denken over hun toekomst wordt een prijsvraag uitgezet, Inzet van deze prijsvraag is letterlijk een blik op Venray tijdens een rondvlucht in een vliegtuig. Op maandag 1 november wordt er een speciale krant, de Blikopener, huis aan huis worden verspreid. Daarin worden de thema's van de Maand van de toekomst belicht en worden mensen opgeroepen zich aan te melden voor één of meer van de themabijeenkomsten en met ons mee te denken over Venray 2015. Maandag 8 november is de eerste bijeenkomst. Deze zal op toepasselijke wijze worden geopend door burgemeester Waals. Venray: dorp en stad maandag 8 november, 19.00 uur, Theatercafé De Artiest 19.30 uur, Stichting Kunst Werkplaats, (WarandA4, St. Venray is levendig maandag 15 november, 19.30 uur, Theehuis/Odapark Venray voorziet in alle woonwensen donderdag 18 november, 19.30 uur, Le Tambourin (personeelskantine VvGI) Venray is O Venrav nrikkelt ionaeren rinnrlftrrian nrummhnt^ 19,30 UUr, Uitgaanscentrum De Steeg Van 9 tot 12 november staat het blik in Veulen, op het plantsoen voor de kerk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 20