leunen - Veulen - Heide Harmonie 82 punten, Proficiat! Op het LBM concours in de Maaspoort te Venlo hebben we zaterdag 23 oktober 82 punten behaald in de 3e divisie. Een fantastische prestatie!!! We zijn heel erg trots op de prestatie die onze leden en onze dirigent hebben geleverd. Met een overwegend jeugdige groep die voor de 1e keer op concours ging in een hogere divisie, ondersteund door de ervaren "jongeren", is er muziek van hoge kwaliteit neergezet. We hebben onze nek uitgestoken om een repertoire te brengen volgens het nieuwe concoursregelement. Daarin zijn we grandioos geslaagd. Het werd een optreden waaraan de muzikanten een jaar lang hard hebben gewerkt met veel extra repetities. Terecht waardeerde het publiek dit met een staande ovatie. Dit vinden wij als bestuur een receptie waard. Deze receptie zal plaatsvinden op zaterdag 6 november van 19.00 - 20.30 uur in Zaal Martens. We waren blij verrast dat we zoveel mensen uit Leunen, Veulen en Heide in de Maaspoort zagen om ons te ondersteunen. Wij hopen dat u op 6 november die waardering nog een keer aan onze muzikanten en onze dirigent laat blijken. Bij terugkomst in Leunen verraste onze drumband ons met een spontane serenade, bedankt hiervoor jongens! Ook willen we vanaf deze plaats een aantal mensen en instanties bedanken die ons in de voorbereiding fantastisch hebben geholpen: Onze chauffeurs Gerrit Jeuken en Hay Loenen, Piet Bistervelts, Martin Peeters, Autoverhuurbedrijf de Mulder, Café P. Martens, Gemeenschapshuis de Brink, Gemeenschapshuis de Gelderkoel, Basisschool de Meent, Scouting en de Peuterspeelzaal. Bestuur Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide Rabobank hoofdsponsor HUME ST. CHTHRRinH

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 12