-JW Uit de school. 3 I Onze jongste kleuters gaan ook al weer I #1 ruim een maand naar school. ouders nemen nog altijd afscheid van hun 9 S kind in de klas. Andere ouders nemen al afscheid buiten of op de gang. We zouden het fijn vinden als alle ouders buiten afscheid van hun kleuter zouden nemen en als het nodig is meelopen tot op de gang. Het is duidelijk voor de kinderen als we kunnen beginnen als de bel gaat. Heeft u de leerkracht van uw kleuter even nodig, wilt u dat dan kort houden en beperken tot een mededeling? U kunt altijd een afspraak met ons maken voor een langer gesprek! Toezicht ov het schoolplein Voor schooltijd en in de pauze zorgen wij altijd dat er toezicht aanwezig is op het schoolplein. Voor schooltijd hebben we dat geregeld vanaf tien minuten voordat de bel gaat. Wilt u alstublieft uw kinderen niet te vroeg naar school laten gaan om te voorkomen dat ze zonder toezicht op het plein vertoeven? Verkeersdrukte vóór de school Vorige week is er in de drukte voor de school weer iemand met de fiets gevallen door een autoportier dat open gedaan werd. In de drukte voor de school ontstaan onoverzichtelijke situaties. Voor volwassenen is het moeilijk zulke situaties te overzien, maar voor kinderen helemaal. Zeker als het regent en nog meer auto's vlak vóór de school willen stoppen, denk ik wel eens; heel vaak gaat het nog net goed Hoe kunnen we met zijn allen voorkomen dat er ongelukken gebeuren? Welke regels willen we ons zelf opleggen en welke regels zijn er verkeerstechnisch mogelijk? Hoe kunnen we als volwassenen onze kinderen het juiste voorbeeld geven? Weet u hoe we dit aan kunnen pakken? Eén ding weet ik zeker: hier moeten we iets mee. Maar als het regent, hoop ik dat u uw kinderen op de parkeerplaats uw kinderen uit de auto wilt laten Emelie V ogel Directeur van Basisschool De Meent

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 4