Boomstamzaagwedstrijd 2004 Veulen 21 Zaterdag 23 oktober in Zaalt Veule de grote Boo Evenals vorig jaar belooft het weer een spannende en gezellige avond te worden met bier, broodjes worst met zuurkool, sfeermuziek en ook zal er weer een tombola gehouden worden waarmee prachtige prijzen zijn te winnen En natuurlijk ZAGEN ZAGEN ZAGEN De Zaagteams zullen met elkaar de strijd aan gaan om in een zo kort een schijf van de boomstammen af te zagen. uit 3 personen: 2 zagers en een coach en mag met 2 personen uitgebreid worden die dan fungeren als helpers. Met de juiste afstemming van de elementen kracht, tactiek en uithoudingsvermogen zal iedere Coach trachten om met zijn zagers de snelste tijd neer te zetten, om zo de grote felbegeerde wisselbeker te bemachtigen. Natuurlijk zullen de huidige bezitters van de wisselbeker bij de Dames het zaagteam van Joekskape! Luuster Efkes met de dames Gerrie Spee en Jolanda Reintjes en bij de Heren: het zaagteam Z.Z.W.W.W. met de gebroeders Hans en Lei Vervoort er alles aan doen om de wisselbeker te behouden. Dat het spannend kan worden dat weten we nog van het vorige jaar toen het team van BV DeVlies VB Noord met de heren Twan en Carlos bijna de titel naar zich toe wisten te trekken. Het wordt weer spannend Dat mag je niet missen of groep, het maakt niet uit, wil je met een team meedoen met de boomstamzaagwedstrijd geef je dan zo spoedig mogelijk op. Inschrijven kan in het Cafe 't Veule en bij hiervoor zijn inschrijfformulieren beschikbaar. Inschrijfgeld is 5 Euro per team te voldoen bij opgave. De organisatie is in handen van het Boerenbruiloft Comité. ToonNuijten, De Vlies 33, Veulen. Tel: 0478512487 Tot ziens op 23 oktober in Zaal T Veule Ps.: Zaal open vanaf 20.00 uur. Tot 20.30 uur Om 20.45 loting en om 21.00 uur aanvang

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 22