De stofwolken zijn opgetrokken, de herfst heeft toegeslagen. Koude wind en harde regen geselen de ramen. Vanonder onze dekbedden denken we weemoedig terug naar de dag waarop de zomer deed waarvoor we ze zomer noemen. De dag waarop de wolken wegtrokken en plaats maakten voor auto's, ultra-lights en een enkele helicopter. Het was een graad of 27 en een zacht briesje bracht een beetje verkoeling. Het was de dag van de carjump en de weergoden waren ons goed gezind. Vele vrijwilligers waren die dag bereid om de handen uit de mouwen te steken en mee te helpen aan het welslagen van het spektakel. Zij lieten de speciaal getrokken rundvleessoep, de precies gare varkenshaasjes en de rijstepap met slagroom voor wat ze waren en namen genoegen met twee worsten broodjes uit de magnetron. Zoveel toewijding en bereidwilligheid kan en mag niet als vanzelfsprekend worden beschouwd. Daarom heeft de Stichting Veulen Events samen met café-zaal 't Veule een manier gezocht om onze waardering hierover te laten blijken. We zochten uiteraard een gemeenschappelijk doel en we kunnen mededelen dat de stichting Veulen Events samen met café-zaal 't Veule een aanzienlijk bedrag zal overmaken naar de rekening van de nieuw te bouwen Hoefslag. Behalve aan gemeenschapszin hebben we op 5 september dus ook gewerkt aan ons eigen nieuwe gemeenschapshuis. Nogmaals iedereen heel hartelijk bedankt. Zonder jullie is het gewoon niet te doen. Bedankt! De ontwikkeling van het prototype van de carjump-DVD verkeert inmiddels in de eindfase. We willen nou eenmaal niks anders dan het beste en dat kost tijd. Pas als we helemaal tevreden zijn gaan de branders op volle toeren aan het draaien en worden de bestellingen afgewerkt. Kruip nu maar weer lekker diep onder de dekens en koester het goede gevoel dat we dit toch maar mooi allemaal samen voor elkaar weten te krijgen in onze kleine gemeenschap. www,carjump.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 20