"Make me Beautiful" succes zonder naald of mes 16 zonder naalden of chirurgische is voor de "BeautyTec Sim" Hoewel er momenteel erg veel en liftende behandelingen, zoals facelifts, inspuitingen of chemische peeling, zijn maar weinig behandelingen gericht op het stimuleren van de huid zelf om bestaande rimpels te vervagen en verslof Men is zich er vaak niet eens van bewust bestaat en wat voor een prachtig en bieden heeft. De resultaten zijn blijvend, dit wi bindweefsel te deze pij ia resultaat deze u te na verloop van tijd een niet zeggen dat het om het resultaat te behouden, zal zijn. Door het behandelen van de huid met ultrageluid, worden de tussenruimten tussen de cellen wijder, waardoor afvalstoffen beter afgevoerd kunnen worden. Dat is zeer wenselijk, aangezien afvalstoffen vocht aan de huid onttrekken. De huid kan zelf weer vocht aannemen en daarmee alleen al een gezonder en voller uiterlijk krijgen. Dit proces zorgt er niet alleen voor dat de afvoer van afvalstoffen zich verbetert, ook de aanvoer van zuurstof en voedingsstoffen naar de cellen wordt verbeterd. De huid wordt hierdoor geactiveerd om dikker, steviger, elastischer en beter doorbloed te worden. Dit is mede mogelijk, doordat met behulp van onze apparatuur hooggeconcentreerde serums met werkstoffen waar de huid een tekort aan heeft gekregen, tot diep in de huid ingesluisd kunnen worden. Deze serums zijn in het bijzonder gericht op zuurstofvoorziening, liftende acties en activering tot nieuwe aanmaak van collageen en elastine. Daardoor kunnen de diepere huidlagen waar de collageen- en elastineweefsels huizen, deze werkstoffen aanwenden om weer collageen en elastineweefsels aan te gaan maken. Dit is een proces wat de huid dikker, steviger, en elastischer maakt, rimpelvorming tegengaat en bestaande rimpels van onderuit de huid opvult (ja, dat kan!) Huidverzorginginstituut Eveline Gommans, Leunen 0478 678 690 06 11 10 79 17

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 17