oltak vrouwennetwerk m m 9 m 9 Limbisrsj Dames, Op maandag 1 november a.s. hebben we een excursie gepland naar "De Paddestoelerij" in Horst. We zullen om 19:30 uur ontvangen worden met koffie of thee en een champignon-surprise. Daarna krijgen we een rondleiding in "De Paddestoelerij'', zodat we een goed beeld krijgen van alle facetten van de paddestoelenteelt. Aansluitend hebben we een "Proeverij", waarbij we allerlei heerlijkheden met diverse soorten paddestoelen voorgeschoteld krijgen. Voor ons, als echte en niet-echte Noord-Limburgers, moet dit een zeer interessante avond worden. Deze excursie kan alleen doorgaan als er minimaal 25 deelneemsters zijn. Waar Wanneer Prijs Vertrek Opgeven De Paddestoelerij, Horsterweg 80, Horst, maandag 1 november 2004, van 19:30-21:30 uur. 5,00 per persoon, 2,00 voor de chauffeur, waar je mee meerijdt. om 19:00 uur, bij De Brink. voor zondag 24 oktober, door een enveloppe met onderstaand strookje 5,00 per persoon in de bus te doen bij Tiny Litjens, Vullingstraat 15, of bij Lilian Linders, Albionstraat 8. http://www.depaddestoelerij.com/index.asp We kijken dan hoeveel chauffeurs we nodig hebben en die worden van te voren Dus: opgegeven ie wel wilt maar je bent niet gebeld, dan niet te rijden!! Naam Adres Tel.nr. Ik heb €5,00 hi geeft zich op voor de excursie naar De Paddestoelerij" in Horst op maandag 1 november. Ik kan en wil wel ingesloten. Ja nee ik wil met iemand anders meerijden en betaal 2.00 aan de chauffeur, ja nee

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 10