Seminar van de Rabobank op 21 oktober Van woonhuis naar droomhuis Bij het kopen van een huis komt heel wat kijken. De meeste mensen doen dat niet dagelijks en een goede voorbereiding is dan ook absoluut noodzakelijk. Op 21 oktober organiseert de Rabobank over dit onderwerp, in samenwerking met een aantal deskundige sprekers, een informatiebijeenkomst in de Schouwburg aan het Schouwburgplein 1 te Venray. Het wordt een interessante avond met een afwisselend programma, die afgesloten wordt met een inspirerend woonthema. Wij nodigen alle belangstellenden van harte uit hierbij vanaf 19.30 uur aanwezig te zijn, Hoe koop ik een huis? De aanwezigen krijgen alle informatie die ze nodig hebben om met succes een woning aan te schaffen. Zowel een nieuwbouw als een bestaande woning. Vereniging Eigen Huis geeft onder meer antwoord op een aantal belangrijke vragen. Weet u bijvoorbeeld hoe een koopovereenkomst tot stand komt? Hoe u moet onderhandelen en wanneer u een bod moet uitbrengen? En hebt u er al over nagedacht of u wel of geen makelaar inschakelt? Achteraf kunt u deze informatie nog eens rustig nalezen in het boekje van de Vereniging Eigen Huis dat u op deze avond cadeau krijgt. Info over hypotheken De Rabobank zal als grootste hypotheekverstrekker van Nederland alles vertellen over het financieren van een woning. Verschillende hypotheekvormen komen aan de orde. Van de spaarhypotheek tot en met de generatiehypotheek. Aanwezigen weten dus niet alleen waar ze bij de aanschaf van een woning op moeten letten, maar ook hoe ze dat droomhuis het beste kunnen financieren. Van woonhuis naar droomhuis De avond wordt afgesloten door binnenhuisarchitect Hans Slim. in een inspirerende presentatie neemt hij de aanwezigen mee in de wereld van de binnenhuisarchitectuur. Voorbeelden, anekdotes, bijzondere verhalen en natuurlijk veel direct bruikbare woontips passeren de revue. En hij weet waar hij over praat! Hans Slim schreef verschillende boeken waaronder het succesvolle 'van woonhuis tot droomhuis'. Hij was zeer intensief betrokken bij het programma TV-Woonmagazine met de woonmetarmofose en presenteerde woonitems in bijvoorbeeld Eigen Huis Tuin, Koffietijd en Klussen Wonen. Daarnaast geeft hij persoonlijke adviezen en verzorgt hij cursussen. Bezoekers van het seminar maken tevens kans op een van de 10 cd-rom's van Hans Slim. Met dit interieurprogramma kunt u op een eenvoudige manier spelen met uw inrichting. Wilt u graag aanwezig zijn op de informatieavond, dan kunt u dat via (0478) 530 300 laten weten. Of via e-mail: communicatie@vmw.rabobank.nl Het is tijd voor de Rabobank

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 18