Uit de school 4 in sprookjessfeer Vrijdag 24 september is het dan zover: We vieren de opening van nieuwbouw. De opening is vooral een feestdag van de kinderen met aan het eind een officieel gedeelte, u als ouder of als belangstellende van harte bent uitgenodigd. kinderen worden pas om 10.15 school tot ongeveer 16.30 uur. De school zorgt voor de lunch kinderen. Ook de kinderen school We hopen dat alle kinderen een onderbouw ven dus de zullen beleven en ook dat elk kind in sprookjessfeer uitgedost naar school komt. Deze feestdag in sprookjessfeer is mogelijk dankzij de vele hulp die we van ouders krijgen We vinden dat erg fijn. Om 16.00 uur begint het officiële gedeelte van de opening, waaraan alle aderen hun bijdrage zullen leveren. De school is van de kinderen en bij de opening nemen de kinderen dus een belangrijke plaats in. Er wordt al druk geoefend en de komende week wordt daar ook nog mee doorgegaan U bent vanaf 16.00 uur van harte welkom. Wilt u echter h vrijhouden en de aanwijzingen van de organisatoren opvolgen? plein willen we namelijk met alle kinderen plein het Na de opening is het mogelijk de school te bezichtigen tot uiterlijk 17.30 uur. De genodigden worden ondertussen ontvangen in de aula. Het is de bedoeling dat u samen met uw kinderen door de school loopt en hen niet in de klassen laat spelen leerkrachten willen graag in de gelegenheid worden gesteld de genodigden ontmoeten in de aula. Bii voorbaat dank voor al uw medewerking om deze dag tot een fijn feest te maken Namens het team van Basisschool De Meent Emelie Vogel Directeur van Basisschool De Meent

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 5