ENIGING 11 JEUGDNIEUWS «ftv Onderlinge jeugdcompetitie Na afloop van de clubkampioenschappen gaan we nog een ronde spelen voor de onderlinge jeugdcompetitie. Om alle wedstrijden nog voor de herfstvakantie af te kynnen werken, hebben we de poules van 5 naar 4 spelers teruggebracht. Het resultaat van de wedstrijden van voor de zomervakantie bepalen je plaats op het nieuwe schema. Het schema vind je elders in dit blad. Bewaar het goed tot je de laatste wedstrijd hebt gespeeld. Hieronder volgen in het kort nog even de spelregels: Je speelt elke week een of twee wedstijden op maandag en/of woensdag. De banen zijn dan voor jullie gereserveerd. Breng zelf ballen en een sleutel mee. Ben je op het ingedeelde tijdstip verhinderd, dan maak je een nieuwe afspraak met je tegenstander. Je moet dan op de gewone manier je kaart afhangen. Een wedstrijd duurt 45 minuten inclusief 5 minuten inspeeitijd. Je speelt niet om sets, maar telt gewoon alle games door. Na afloop van de wedstrijd noteer je de stand op speelschema in het clubhuis. Herfsttoernooi Op maandag 25 oktober, in de herfstvakantie, organiseren we in samenwerking met de tennisclubs uit de regio het herfsttoernooi voor junioren. Het toernooi wordt gespeeld in Leunen en Oostrum. Waar je wordt ingedeeld Is afhankelijk van het aantal aanmeldingen. Er worden alleen dubbel en mix-partijen gespeeld. Je kunt je alleen opgeven of samen met een partner. Inschrijven kan tot en met zondag 10 oktober. De kosten bedragen 1,25 per deelnemer. Doe het inschrijfgeld samen met je aanmelding in een envelop in de brievenbus van het clubhuis. In verband met de onderlinge jeugdcompetitie zijn de banen van 27 september tot en met 13 oktober op maandag en woensdag van ca. 16.00 tot 19.00 uur gereserveerd voor de jeugd. De exacte baanbezetting vind je op het schema elders in dit blad. BAANBEZETTING

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 12