VERLOREN: Ivoren Mariabeeldje, Ik ben hier erg aan gehecht. Mevr. Kunen, Weipas 2, tel. 0478- 514282 Een bank van de bank Het hoofdkantoor van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum ondergaat momenteel een ware metamorfose. Op 11 oktober 2004 is het kantoor weer geopend. Op 12 november zal de feestelijke heropening plaatsvinden. Bij de medewerkers van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum is het idee geboren om bij gelegenheid hiervan een geheel eigen kado te schenken aan de bevolking van het werkgebied van de bank. Met het thema: 'een bank van de bank' gaan zij op zaterdag 11 september 2004 de handen uit de mouwen steken. In de 14 dorpen uit het werkgebied van de bank plaatsen zij een picknickset, bestaande uit 2 zitbanken en een tafel. (Uitzondering hierin is Venray waar op een later tijdstip, tijdens de centrumvernieuwing, een bank geschonken zal worden). Alle bankmedewerkers verzamelen zich vanaf 07.30 uur op het Schouwburgplein. Na het startschot om 08.00 uur vertrekt ieder naar de hem/haar toegewezen locatie. De klus moet die dag om 12.00 uur geklaard zijn. Dat is de uitdaging! Daarna vertrekken alle medewerkers weer naar Venray en om 13.00 uur worden de banken officieel overgedragen aan de Gemeente Venray en Gemeente Meerlo-Wanssum. In overleg met de dorpsraden en de gemeenten Meerlo-Wanssum en Venray zijn de locaties voor de picknickset bepaald. Sn Leunen is dat bij de Kraakse Pas. !n Veulen is dat tegenover de kerk bi] het informatiebord. Wij nodigen alle inwoners van Leunen en Veulen uit om op 11 september tussen 08.15 en 12.00 uur een kijkje te komen nemen op de genoemde locatie. Belangstelling en aanmoediging tijdens de uitdaging zal de uitvoerders enorm stimuleren! Het is tijd woor de Rabobank Rabobank

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 15