23 VEULENSE KERMIS Het zal waarschijnlijk wel niemand ontgaan zijn dat de Veulense kermis in aantocht is. Middels grote reclameborden langs de wegen, artikelen in dag- en weekbladen, posters en flyers wordt de wijde omgeving er op geattendeerd dat er in het eerste weekend van september ruimte vrij gelaten moet worden voor een bezoek aan het kleine maar o zo levendige dorp Veulen. Er is dan ook weer van alles te doen. Carjumping en Carshooting. Vanuit alle windstreken zullen ultra light sportvliegtuigen hun navigatiesystemen op Veulen airport instellen om aan de Jan Litjens Fly-in naam en faam te geven. De zaalhouder heeft bekende groepen gecontracteerd en het nodige gerstenat in de kelder laten rollen. Nieuw dit jaar is op maandag avond de Veulense Proms. 'n Avond waarop alleen maar Veulense artisten op zullen treden. Kortom, het is weer de tij d om, in deze nadagen van de zomer, de teugels te laten vieren en het enkele dagen wat rustiger aan te doen. Maak tijd om volop te genieten van onze eigen Veulense kermis.Vergeet daarbij de kermisexploitanten niet. Zij zijn tenslotte degenen die voor het echte kermisgevoel in ons dorp zorgen. Zorg dat zij ook met een tevreden gevoel aan de kermis van Veulen terug kunnen denken! De Dorpsraad organiseert ook dit jaar weer een ballonnenwedstrijd voor de jeugd in de basisschoolleeftijd en jonger. Deelname hieraan is gratis en er zijn mooie prijzen mee te winnen. Deze ballonnenwed strijd, gesponsord door de RABO-bank, vindt plaats op kermis- maandag om 16.00 u op het kermis-terrein. Dan is ook weer Ron Ballon de ballonnenclown van verleden jaar present.Hij kan van ballonnen de mooiste figuren maken, dus zorg datje er bij bent. Hierlangs volgt nog een overzicht van de openingstijden en de attracties van de kermis. Evenals in voorgaande jaren zal zaalhouder Antonie Thielen voor plaatsing van een friteskraam zorgen zodat niemand met honger naar huis hoeft. De Dorpsraad Veulen wenst u een Zalige Kermis toe! G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 24