22 druipende fricandellen, haarscherpe jury, stomende radiateurs, bekiinkerde tentvloer, extreme machines, spetterende live-band, zonovergoten evenementen-terrein, genietende wethouders, Achterhoekse boeren, ingezaaide staanplaatsen, geschminkte achterkleinkinderen, legendarische adoptie-ouders, overdonderde verslaggevers, uitzinnige traptractorkampioenen, spotgoedkope entree, je baas, spuitende champagne, vermakelijk commentaar, uitgebreide merchandise, lachwekkende jingles, rokende banden, overvliegende ultra- lightviiegtuigen, oorverdovend applaus, klikkende fototoestellen, feestvierende vaders, verfrissende cola's, supersnelle schans, knapperige frietjes, blinkende carjump-cup, hordes fans, lyrische burgemeester, gezellige omstanders, stevige muziek, lekkende carterpannen, uitpuilende zandbak, aangeschoten collega's, neerploffende autowrakken en lachende sponsors. Kortom, alles wat het leven interessant maakt om geleefd te worden! Het is er zondag vanaf 14.00 uur. Kermisdiners worden moeiteloos verplaatst want er komt toch niemand eten. IEDEREEN is op het carjurnp-terrein om deze sensaties te aanschouwen. Maak jezelf niet belachelijk door te proberen dit te negeren, ledereen komt! Woorden schieten tekort om uit te drukken wat er allemaal gaat gebeuren. Je moet het zelf ervaren! Alles wat geschreven moest worden is geschreven. Wie nu nog niet overtuigd is en thuisblijft moet het helemaal zelf weten. Kom later niet klagen datje niet wist dat het zó ruig en zó gezellig zou worden. Daarin zijn we toch wel duidelijk genoeg geweest. Tot zondag, aanvang 14.00 uur. Terrein langs de zaal (met de ogen dicht nog niet te missen) Entree vanaf 12 jaar: 3 euro Gratis parkeergelegenheid De uitslag en foto's staan weerzo snel mogelijk op internet www.carjump.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 23