Vervolg MIX LEAGUE 2004 Na de clubkampioenschappen enkel en dubbel begint weer de nieuwe ronde van de Mix league {een piramidesysteem voor gemengd dubbel). Net als de vorige ronde zal er gespeeld worden in poules van 7/8 teams. Deze periode zal gaan duren tot 23 nov., dan moeten alle partijen gespeeld zijn. Een korte evaluatie van de vorige ronde iaat zien dat: In poule 3 alle partijen zijn gespeeld, in poule 2 op 1 partij na alle partijen zijn gespeeld, In poule 1 slechts 8 partijen niet zijn gespeeld. Dit is voor een eerste ronde helemaal niet slecht. Er is veel gebruik gemaakt van de reservering op de dinsdagavond dus dat willen we graag zo houden. Hoe was dat ook al weer? Op de bewuste dinsdag kun je tot 18.00 uur een baan reserveren op een van de hele uren tot 22.00uur voor baan 1 en 2. Het staat echter elk koppel vrij om de wedstrijd op een andere dag te plannen. Dan zal men gewoon moeten afhangen. Als er op dinsdagavond voor 18.00uur niet is gereserveerd voor de mix league dan kan een ieder weer vrij afhangen. Er bestond enig misverstand over de verlichting en de ballen. De bedoeling is dat je zelf zorgt voor ballen, en zelf de verlichting betaalt. Omdat de poules best groot zijn, is er besloten om 3 teams i.p.v. 2 teams door te schuiven naar boven of naar beneden, (zo krijg je meer wisseling in de poules) Bij géén tegenbericht gaat de Technische Commissie er van uit dat een ieder die de vorige ronde meedeed, de volgende ronde ook deelneemt en wel met dezelfde partner. Indien dit niet het geval is graag de wijzigingen doorgeven. Nieuwe koppels kunnen zich opgeven d.m.v. opgave per brief in de brievenbus van het clubhuis of hun opgave mailen naar A.S.M.Sonnenbera@home.ni of marthaiucassen@hotmaii.com. De inschrijving sluit op 26 sept. (finaledag clubkampioenschappen) en de nieuwe indeling zal op 30 sept. In de hal van het clubhuis hangen. VEEL SUCCES ALLEMAAL. De TC

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 12