Ti N l S Ni EfvHGING 4 Clubkampioenschappen LVH enkel en dubbel. Van 3 t/m 26 september zuilen weer de clubkampioenschappen gehouden worden voor enkel en dubbel van de tennisvereniging LVH. Dit is het grootste toernooi dat de vereniging kent. Steeds blijkt ook weer dat dit het gezelligste toernooi is. Geef je dus op en mis niets. Je kunt je opgeven t/m 22 augustus. Op 31 augustus zullen de poule indelingen opgehangen worden. Zoals gebruikelijk moet je je aanmelden voor de onderdelen waaraan je wilt deelnemen (enkel en/of dubbel) en aangeven op welke tijden en welke datums je verhinderd bent. Het invoeren van deze "verhinderingformulieren" in het programma TTP kost elk jaar weer veel tijd. We willen daarom dit jaar voor het eerst ook de mogelijkheid geven om je aan te meiden via internet. Het voordeel van deze aanmelding is dat de gegevens direct in het programma ingevoerd kunnen worden. Dat scheelt de organisatie veel tijd. Aanmelding via de gebruikelijke formulieren kan natuurlijk nog steeds (deze liggen in het halletje van de kantine). Hoe gaat de aanmelding via internet? Ga naar site van Leunen (www.leunen.nlL Klik op "sport" en daarna op 'Tennisvereniging" en vervolgens op "Club-toernooien". Hier staan de instructies voor de aanmelding voor de clubkampioenschappen. Om een elektronische aanmelding te kunnen doen heb je een nieuw lidnummer nodig. Dit nummer is nodig om de gegevens in het programma in te iaden. Je kunt dit nummer vinden op dezelfde plaats waar ook de instructies staan (je nummer staat bij je eigen naam). Het verhinderingformulier ziet er ongeveer uit als de "papieren" versie waarmee de meeste mensen al vertrouwd zijn. Na het invullen is een simpele druk op de knop voldoende om het formulier te verzenden. Mensen die internet hebben raden we dus aan om van deze mogelijkheid gebruik te maken. Je krijgt via de E mail (als je die invult) een bevestiging terug met de verhinderingen die je hebt opgegeven. De finale wedstrijden zullen wat later op de "finaiezondag" gespeeld worden zodat de voetballers wat meer speling hebben. Doe mee en zorg dat dit toernooi weer het hoogtepunt van het jaar wordt. J pj m Af De technische commissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 5