EVERYBODY'S CAR "iNTS TO MAKE A JU P! i De geest van de carjump waart door het Veulen en omgeving. Overal is te merken dat de carjump aanstaande is. Op het carjump-terrein zijn jonge grassprieten bezig een strak biljartlaken te vormen dat straks bevolkt gaat worden door de aanbidders van de helden van de carjump. De organisatie is inmiddels hard bezig om onze vaste DJ, Ramonster, vast te leggen voor de vijfde september. Hij blijkt de eerste te zijn die maximaal gebruik heeft gemaakt van 'carjump Veulen' in z'n C.V. Hij ligt inmiddels in de kweekvijver van Radio 538 en heeft dus nog maar een kwestie van op Het tijd te zijn tot ook onze cheerleaders het nest gaan verlaten om het parapluutje boven het hoofd van Schumacher vast te houden. Het is nou eenmaal niet anders; heb je geacteerd op het podium van de carjump dan gaan er deuren voor je open die voor de gewone man gesloten blijven. Velen hebben dat al begrepen maar de twijfelaars nog niet. Profiteer dus eindelijk eens van die unieke kans die carjump Veulen al voor de vijfde keer biedt! Of wordt legendarisch als adoptie ouder van een van de auto's die over de car-shooting schans gaan! En zelfs de jongste generatie wordt niet vergeten. Wordt je zondag 5 september de traptractor-kampioen dan kun je net zo goed meteen van school gaan! Succes in de toekomst is dan al verzekerd! Probeer allemaal zoveel mogelijk rust te pakken want de slapeloze nachten vol spanning komen er aan! www.carjump.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 15