9 Kaapstad, 30 juni 2004 Lieve mensen, 3 Maanden geleden heb ik een stukje geschreven over het project "All hands together" dat ik samen met twee andere studenten aan het opzetten was. Daarvoor vroeg ik om steun en sponsoring van de mensen in Nederland. De sponsoring vanuit Nederland heeft het mogelijk gemaakt dat we dit project door konden zetten voor de kinderen van onze instellingen Zaterdag 29 mei heeft het festival plaatsgevonden dat we georganiseerd hadden. Het was een groot succes! Het was een mooie zonnige dag. De kinderen liepen rond als vrijwilliger in het T-shirt dat speciaal voor het festival ontworpen was. Ze hadden allemaal een taak die ze uit moesten voeren op die dag. Dit kon bijvoorbeeld zijn samen met een collega eten en drinken verkopen. Op deze manier werden de kinderen actief 4 betrokken bij de organisatie. Verder konden ze deelnemen aan workshops zoals drummen, drama, capoeira, dans en muziek. In de grote hal waren continu optredens van verschillende bands en ook de kinderen verzorgden hun eigen optredens. Zij hadden toneelstukjes, dans, zang en gedichten voorbereidt die ze voordroegen op het grote podiumHet was prachtig om de kinderen en de medewerker te zien genieten. Ze waren zo trots op zichzelf en op elkaar. Verder verzorgde Come and Play de hele dag de spellen, een luchtkussen en de kinderen konden geschminkt worden. Kortom het was een hele mooie dag en de kinderen hebben er volop van genoten. Ze namen deel aan iets positiefs en het is belangrijk om deze kinderen mooie herinneringen mee te geven. Het festival heeft ook geld opgeleverd. Samen met het geld van de sponsoring vanuit Nederland en Zuid-Affika hebben Janneke, Elma en ik er persoonlijk voor gezorgd dat het goed besteed werd. Bijvoorbeeld; de 17 meisjes van mijn instelling, St. Michael's Children's Home, hebben allemaal winterkleding, schoenen en ondergoed gekregenDit was een primaire behoefte voor hen omdat de instelling en hun verzorgers dit niet kunnen bekostigen. Daarnaast is er een volleybalset aangeschaft die altijd in de tuin van St, Michael's zal blijven staan. Verder hebben de kinderen een hele mooie dag gehad samen met de medewerkers toen we een barbecue hadden georganiseerd. Dit draagt bij aan verbetering van de sfeer binnen de instelling. Van het geld dat over is zal een collega uitstapjes organiseren voor de meisjes die een bijdrage leveren aan de ontspanning, ontwikkeling en positieve herinneringen en die de

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 10