De-dames enkel; He=heren enkel; Dd= dames dubbel; Hd= heren dubbel; Mix= gemengd dubbel; Md= Meisjes dubbel; Jd= Jongens dubbel. ba Oosfroot Raw Venray Open 2004 op Het Venray Open is een derby tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray Voor de junioren wordt voor het vierde maal het Venray Open georganiseerd. Voor het tweede maal zal er ook een Venray Open voor de Veteranen 50+ plaatsvinden zodat alle leeftiids qroepen aan dit toernooi kunnen deelnemen. toernooi opgezet Op vrijdag 27 en zaterdag 28 augustus worden de poule wedstrijden gespeeld. Waar welke klasse speelt en welke partijen er in die klasse gespeeld worden staat p zondag 29 augustus de finales voor alle poule winnaars van alle klasse gespe isse Open 5-6, klasse 7 en klasse 8-9 voor de 3e, 4e, 5e en 6e plaats gespeeld traditionele jeugdtennisclinic georganiseerd worden. Klasse speelsterkte 5-6 OPEN speelsterkte 7 D1 speelsterkte 8-9 (D2/E) V eranen 50+ dnioren 10 -13 jr. Junioren 13 -15 jr. Leeftijd vanaf 16 jr. vanaf 16 ir. vanaf 16 jr. vanaf 50 jr. 10 t/m 13 ir. 13 t/m 15 jr. Tennispark TPer wedstrijd Team samenstelling T.V.Ysselsteyn T.V. LVH T.C. Rodhe T.O. OiCa T.V. Merselo T.C. Oostrum De He Dd Hd Mix minimaal 2 dames en heren De He Dd Hd Mix minimaal 4 dames en heren De He Dd Hd Mix minimaal 4 dames en heren Mix Dd Hd Mix minimaal 2 dames en heren Md Jd Mix mimimaal 2 meisjes en jongens Md Jd Mix mimimaal 2 meisjes en jongens Elke vereniging mag met één team per klasse meedoen. Dus er is maar beperkte deelname mogelijk. Wacht daarom niet te lang met inschrijving. Houd er rekening mee dat dit toernooi plaatsvindt in de zomervakantie. onderstaande tabel Wedstrijdbepalingen, POULE - en FINALE REGLEMENT zie ommezijde Voor verdere inlichtingen,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 13