Uit de school 3 M Nieuwe directeur "SSKesm£ Operatie geslaagd! Er waren veel mensen die wel in Leunen willen werken. Zorgvuldig is door de benoemings-advies- commissie de juiste persoon gekozen om leiding te gaan geven aan onze school: Emilie Vogel-Meijer uit Helmond. Zij is als onderwijsadviseur werkzaam bij de onderwijsbegeleidingsdienst van Den Bosch. Per 1 september begint zij haar werk op De Meent. Directeur wes Eigenlijk zou de interim-periode tot de zomervakantie duren. Echter, problemen op een van de andere scholen in Venray zorgen ervoor dat mijn inzet daar nu nodig is. Gelukkig zijn 2 collega's bereid gevonden om mijn werk hier over te nemen De dagelijkse eindverantwoordelijkheid komt te liggen bij 2 directeuren van SPOV-scholen: M Dionne Donlou, directeur van basisschool De Stek, op maandag, dinsdag en woensdag op De Meent, s Mart van Gesseldirecteur van basisschool De Bongerd, op donderdag en vrijdag op De Meent. Met beide directeuren is de stand van zaken op De Meent doorgenomen en met een gerust hart vertrouw ik hun de dagelijkse leiding toe. Dat betekent dat zij op genoemde dagen aanspreekpunt zijn. Wilt u zich tot hen richten. Dan heeft Angelique even de tijd om op adem te komen en aan "achterstallig onderhoud" te doen. Toch .met enige weemoed neem ik aan het eind van deze week afscheid van De Meent. Meerdere malen heb ik laten blijken dat het een buitengewoon genoegen was in Leunen te werkenOuders en collega' s ben ik zeer dankbaar voor de ruimte die ik kreeg om de school in moeilijke tijden in goed vaarwater te houden. Als mij gevraagd wordt waar goed basisonderwijs gegeven wordt, zal ik zeker naar Leunen verwijzen! Bram Donkers (interim-directeur) NB. Woensdag 9 juni - na het "pinksterverlof'- faoofdluiscontrole.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 4