KBO AFD VEULEN Voor de volksfeesten in Baarlo op donderdag 10 Juni hebben we nog enkele kaartjes ter beschikking deze kunnen afgehaald worden bij de seer. a 5.50 per stuk. Het bestuur Veulen, bekend van zijn weidse wietvelden, de carjump en binnenkort ook van de traptractor-behendigheidswedstrijden. De traptractor- behendigheidswedstrijden?! Ja, de traptractor- behendigheidswedstrijden. Na een hele winter lang lobbyen bij het landelijk overkoepelend orgaan, is de organisatie van Zuid Nederlandse TraptractorBehendigheidsWedstrijden toegewezen aan de stichting Veulen Events! Dit spektakel gaat plaatsvinden op 5 september, op de dag van de carjump. Dus, jeugd van Veulen en omgeving, ga je ais de bliksem bekwamen in het beheersen van de traptractor! Leer aanvoelen hoeveel pedaalkracht er nodig is om z'n tractortje precies 3,5 cm vooruit te bewegen zonder te remmen, hoeveel stuurcorrectie's je moet uitvoeren om een perfecte rechte lijn te rijden, oftewel; beheers je trekkertje tot in de finesse! Op 5 september zorgt de organisatie voor de traptractors. Heb je zelf geen traptractor maar wil je wel meedoen en oefenen, leen 'm dan van je vriend(innet)je als die moe is van het achtjes draaien. Of laatje papa er eentje huren bij de rent-a-treptrecter. Wordt net als de deelnemers aan de carjump met ontzag behandeld, maak mee hoe het voelt om een echte held te zijn. Jullie hoeven je niet in te schrijven maar jullie moeten je gewoon melden op DE dag. Waar? Dat wijst zich vanzelf. De deelnemers aan de carjump kunnen zich vanaf nu weer laten registreren bij DE uitgaansgelegenheid bij uitstek: café 't Veule, tel. 0478-581928 The carjump ss calling. Where are you? Alle info op: Home.wanadoo.nl/carjump

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 20