9 SPORT- EM SPELLENDAG 2004 Onder ideale weersomstandigheden (jullie hadden dit zéér zeker verdiend), werd op Pinksterzaterdag een Sport- en Spellendag georganiseerd door S.V. Leunen en Oranje Wit. Ruim 160 kinderen uit de groepen 3 t/m 8 uit Leunen, Veulen en Heide namen hieraan deel. De kinderen waren ingedeeld in diverse leeftijdscategorieën en in onderlinge poules werden verschillende voetbal- en korfbalwedstrijden gespeeld. Daarnaast was er voor alle teams een denkspel en een waterspel, waar alle deelnemers fanatiek aan meededen. In de pauze was er voor iedereen een ijs, gesponserd door "De Diepvriesman". Na de poulewedstrijden werden de finalisten bekend. In de F-poule stond een team uit Veulen "De Peperbollen" tegen "De Sponsbobbers" in de finale. De Sponsbobbers werden eerste, door zowel de voetbal- als korfbalwedstrijd winnend af te sluiten. In de E-poule was het héél spannend. De Hedse Champs tegen FC Knudde waren de finalisten, waarbij strafworpen uiteindelijk de beslissing brachten. Na de 5e strafworp won voor het eerst in de historie van Sport- en Spellendag een team uit Heide: "De Hedse Champs". Bij de oudste jeugd, namen De Stylo's en De Hedse idols het tegen elkaar op in de finale. Hierbij werden De Stylo's de uiteindelijke winnaars. Als beste coach werd dit jaar gekozen voor Teun Pouwels. Ook was er nog een prijs voor het team met de leukste T-shirts, waarbij het de jury niet erg gemakkelijk werd gemaakt. Wat hebben we veel creatieve kinderen in Leunen, Veulen en Heide!! De Lachebekkies kregen hierbij de eerste prijs. Alle winnaars nogmaals PROFICIAT!! Langs deze weg willen we ALLE vrijwilligers, in welke vorm dan ook, bedanken voor hun bijdrage aan het slagen van Sport- en Spellendag 2004!! ORGANISATIE SPORT- EN SPELLENDAG

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 10